lubiana / Aktualności

EuroGastro i WorldHotel 2017

Targi Eurogastro to największe wydarzenie targowe w Polsce poświęcone branży HoReCa.
Tegoroczna 21. edycja odbywała się w dniach od 5-7 kwietnia. Wraz z Eurogastro w tym samym czasie trwały 10. Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel.
Oba wydarzenia przyciągnęły wielu znakomitych Wystawców i Zwiedzających. Swoje propozycje przygotowali nie tylko polscy Wystawcy, ale również firmy z Austrii, Belgii, Czech, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Niemiec, Portugalii, Sri Lanki, Szwecji, Ukrainy, Węgier i Włoch. Oczywiście wśród wystawców nie mogło zabraknąć Lubiany SA. Tradycyjnie już prezentujemy swoją ofertę na tym samym miejscu, co w latach poprzednich. W tym roku stoisko zostało poddane delikatnym zmianom, dodatkowo wyposażyliśmy w duży 60 calowy monitor do odtwarzania promocyjnych filmów i storytellingów.
Frekwencja zwiedzających równie liczna jak w latach poprzednich z zainteresowaniem wizytowała naszą prezentację. Niezmiennie popularnością cieszą się tradycyjne fasony jak Afrodyta, Kaszub – Hel czy Arcadia. Nieregularne kształty to wciąż Victoria, Classic, Celebration. Ciekawość wzbudziły Ankara i San Marino. W dekoracjach uwagę zwracały wyroby ręcznie malowane.
W trakcie trzech dni targowych odbyliśmy szereg rozmów z potencjalnymi nabywcami, wśród nich byli dotychczasowi klienci, chętni do rozszerzenia współpracy, jak również wielu nowych mających lokale o charakterze gastronomicznym i tacy, którzy są na etapie wyposażania swoich punktów. Liczymy, że podobnie jak w latach poprzednich zainteresowanie przełoży się na realne zamówienia, a tym samym na jeszcze większy udział porcelany Lubiana w rodzimym rynku.
Dziękujemy wszystkim Zwiedzającym za wizytę na naszym stoisku, a Organizatorom za stworzenie po raz kolejny takiego wydarzenia, które w jednym czasie i miejscu skupia tak wielu wystawców i jeszcze większą liczbę gości.

Powrót