lubiana / Aktualności

Za nami Targi HORECA w Krakowie

Trzy dni spotkań z klientami, nowymi i stałymi, wiele rozmów i ustaleń, w takim właśnie klimacie przebiegały tegoroczne 25 już targi HORECA w Krakowie. Od 15 do 17 listopada swoje produkty prezentowało ponad 400 firm z 20 krajów. Targom towarzyszyły pokazy szefów kuchni, baristów, prezentacje oraz inne wydarzenia jak np. próba pobicia rekordu Guinnessa w kategorii „Najwięcej kieliszków do wina trzymanych w dłoni jednocześnie”, czy też 7 Bieg Kelnerów. To wszystko sprawiło, że frekwencja zwiedzających była znacząco większa jak w latach poprzednich.
Zaprezentowaliśmy oprócz od lat cieszących się powodzeniem fasonów najnowsze kolekcje San Marino, Ankara, Ida. Pozytywne opinie oraz deklaracje zamówień pozwalają pozytywnie patrzeć na te kolekcje w przyszłości. Niezmiennie zainteresowaniem cieszy się fason Classic, szczególnie jego wielofunkcyjność i nowoczesny kształt, możliwość niemal swobodnego zagospodarowania powierzchni wystroju stołu.
Dziękujemy za tak liczne w tym roku odwiedzenie naszego stoiska, już dziś zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w dniach od 7-9 listopada 2018 roku.

Powrót