lubiana / Aktualności

Targi Ambiente – Frankfurt 12-16.02.2016

Lubiana SA , tradycyjnie już, jak każdego roku uczestniczyła w największej imprezie targowej w Europie – Międzynarodowych Targach w Frankfurcie n/ Menem.
Pomimo znacznie mniejszej liczby klientów – w porównaniu do roku 2015 – stoisko nasze odwiedzili prawie wszyscy strategiczni klienci, nie tylko z Europy, również z Kanady, USA, Meksyku, Brazylii i innych krajów. Wypracowana przez lata pozycja firmy przełożyła się na dużą liczbę spotkań z przedstawicielami rynków wschodnich –Rosja, Ukraina  – a także z Turcji i Izraela.

Prezentowaliśmy wiele nowych asortymentów, fasonów i dekoracji wdrożonych w okresie 2015 roku. Zostało to przez klientów zauważone i docenione. Niezmienne utrzymuje się tendencja zakupu fasonów o kształtach nieregularnych.

W trakcie pięciu dni targowych odbyliśmy znaczącą liczbę umówionych spotkań, co zaowocowało pozyskaniem nowych zamówień na kolejne miesiące roku 2016.
Podczas Targów spotkaliśmy się z dostawcami urządzeń – firma Lippert, SAMA z Niemiec. Zostały podpisane wcześniej uzgodnione kontrakty na dostawę maszyn.

Odbyliśmy również spotkania z przedstawicielami Europejskiego Stowarzyszenia Ceramiki z siedzibą w Brukseli. Rozmowy dotyczyły polityki ceł dotyczących Chin i Turcji.

Dziękujemy Klientom za tak liczne odwiedziny i wyrazy uznania.

Powrót