Klient:
Indywidualny   
pl  
Zwiedzanie fabryki
Zapraszamy do odwiedzin! Czeka was wyjątkowa przygoda.
Chcecie na własne oczy zobaczyć, jak krok po kroku powstaje ulubiona porcelana Polaków? Obejrzeć z bliska nowoczesne linie produkcyjne i piece do wypału? A może interesuje was tradycyjna technika dekorowania elementów zastawy?

Przez cały rok jesteśmy otwarci dla zwiedzających, którzy pragną zgłębić tajniki sztuki projektowania, wyrobu i zdobienia filiżanek, talerzy czy salaterek. To niebanalny pomysł na rodzinną lub firmową wycieczkę łączącą walory edukacyjne i rozrywkowe.
Zadzwoń
i zarezerwuj
W trakcie godzinnej wycieczki przewodnik opowie Państwu o całym procesie produkcji, będziecie mogli zobaczyć z bliska proces tworzenie wyrobów i przygotowanie do wypału. Poczuja Państwo ciepło pieca, a także zobaczycie jak zdobione są nasze wyroby.

Odwiedzić nas może każdy, kto telefonicznie umówi się na zwiedzanie fabryki. Na terenie zakładu można zjeść posiłek. Po zwiedzaniu proponujemy wizytę w Salonie Firmowym, gdzie można kupić użytkowe i pamiątkowe wyroby z porcelany.
Przewodnik: +48 728 800 167
Cennik
Grupa do 30 osób – 130zł netto / 159,90 zł brutto.
Należność jest regulowana gotówką w dniu zwiedzania. Prośbę o wystawienie faktury należy zgłaszać w momencie rezerwacji terminu.
Zakup
porcelany
Produkty marki Lubiana można nabyć w salonie firmowym, który znajduje się przed fabryką, od poniedziałku do soboty od 9.00 do 16.00 oraz w każdą niedzielę handlową od 10.00 do 14.00.
Salon firmowy: +48 58 680 35 30
Parking
Bezpłatny
Posiłek
Na terenie Zakładu znajduje się „Bufet”, w którym istnieje możliwość zjedzenia posiłku. Konieczne jest wcześniejsze dokonanie rezerwacji pod numerem telefonu 58 680 36 72 (kontakt telefoniczny możliwy w dni robocze od godz. 7:00-14:00, dotyczy tylko spraw gastronomicznych)
Czas
zwiedzania
Oprowadzanie przez przewodnika oferujemy przez cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 12.00. Wycieczka trwa około 1 godziny.
Zainspiruj się
Kupuj online
KONTAKT
Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” SA
83-407 Łubiana (koło Kościerzyny)
SALON FIRMOWY W ŁUBIANIE
Godziny otwarcia:
pon.–sob.: 9.00–16.00
Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.” za I i II okres wnioskowany
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 Lubiana