Klient:
Indywidualny   
pl  
Aktualności

Znajdź inspirujące historie i ciekawe porady.

Poznaj najnowsze trendy ze świata wzornictwa, kuchni i wnętrz.

Lubiana i ekologiczna, czyli jak dbamy o środowisko

Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana SA, jeden z największych producentów porcelany Europie, zrobiły krok milowy w procesie ochrony środowiska, recyklingu energii oraz wody, radykalnie ograniczając ich zużycie w produkcji porcelany. Troska o planetę wpisuje się w misję tej firmy od dawna, a szereg rozwiązań wprowadzanych przez Zarząd, tylko to potwierdza. Jak w fabryce porcelany można dbać o środowisko?
Czytaj więcej

Porcelana dla najmłodszych!

Porcelana powszechnie słynie ze swojej delikatności i elegancji, czy nadaje się także dla dzieci? Oczywiście! Znani producenci, jak polska marka Lubiana, oferują pełne uroku komplety, stworzone właśnie z myślą o najmłodszych. Kolorowe zestawy, przeważnie z talerzykiem, kubkiem i miseczką nie tylko cieszą oko, ale przede wszystkim są niezwykle praktyczne. Dostosowane do rozmiaru małych rączek, z zabawnymi motywami zwierząt i postaci z bajek, z pewnością będą idealnym pomysłem na prezent!
Czytaj więcej

Czym się kierować przy wyborze porcelany na ślub?

Organizacja ślubu to niepodważalnie trudne i czasochłonne wyzwanie przed którym staje każda Para Młoda - nie zawsze świadoma tego, jak trudną uroczystość przygotowuje. Wybór sali weselnej, a następnie wyposażenia, nakrycia stołu oraz kwiatów jest jednym z kluczowych aspektów tejże organizacji. Jaką porcelanę wybrać, by stół dla gości wyglądał wyjątkowo?
Czytaj więcej
Zobacz kolekcje
Kupuj online
KONTAKT
Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” SA
83-407 Łubiana (koło Kościerzyny)
SALON FIRMOWY W ŁUBIANIE
Godziny otwarcia:
pon.–sob.: 9.00–16.00
Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.” za I i II okres wnioskowany
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 Lubiana