Klient:
Biznesowy  
pl  
Aktualności

Znajdź inspirujące historie i ciekawe porady.

Poznaj najnowsze trendy ze świata wzornictwa, kuchni i wnętrz.

Kulinarna sztuka serwowania potraw

Nie bez powodu mówi się, że człowiek „je oczami”. Sztuka serwowania potraw to jedna z najbardziej istotnych kwestii w restauracjach i hotelach. Jest to sposób na wyjątkową ekspozycję dania, podniesienie rangi pozycjonowania danego lokalu, a także narzędzie budowania jego wizerunku. Dania na miarę najlepszych szefów kuchni zasługują na godną oprawę. Taką, która zachwyca nie tylko wysokimi względami estetycznymi, ale także swoją funkcjonalnością. Ekspert Lubiana S.A. zdradza tajniki kulinarnej sztuki.
Czytaj więcej

Wspomnienie lata – porcelana, która rozświetli wnętrza!

Dla miłośników ciepłych, pełnych słońca dni, marka Lubiana stworzyła kolekcję porcelany, która rozświetli każdy stół. Wspomnienie lata to zdobienia inspirowane kwiecistymi łąkami, polnym bukietem oraz beztroską wolnych chwil. Delikatne, choć bardzo wyraziste dekoracje przywodzą na myśl błękit nieba oraz świergot ptaków.
Czytaj więcej

Porcelana w cukierniach i kawiarniach – trendy

Sposób podania potrawy z pewnością wpływa na apetyt, przez co przyjęło się mówić, że - jemy oczami. Świadome tego faktu są lokale gastronomiczne, które serwują zamówienia w dobrej jakości naczyniach z porcelany. Jak wyglądają obecnie trendy jeśli chodzi o ten rodzaj wyposażenia w cukierniach, czy kawiarniach? Czy dobrze podane wypieki i ciepłe napoje smakują lepiej? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.
Czytaj więcej
Zobacz kolekcje
Oferta dla HORECA
KONTAKT
Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” SA
83-407 Łubiana (koło Kościerzyny)
SALON FIRMOWY W ŁUBIANIE
Godziny otwarcia:
pon.–sob.: 9.00–16.00
Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.” za I i II okres wnioskowany
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 Lubiana