Klient:
Biznesowy  
pl  
 
OD WIELU LAT NA RYNKU DLA BIZNESU

 
JESTEŚMY POLSKĄ MARKĄ

SZEROKA OFERTA
Dwa tysiące kształtów i setki dekoracji. Największy producent porcelany w Polsce i jeden z europejskich liderów w branży.
WYGODA, SPOKÓJ I WSPARCIE

Stoi za nami ponad pół wieku doświadczenia w branży, dlatego wiemy, jak dostosować się do potrzeb klienta biznesowego i zapewnić mu komfort kompleksowej obsługi. Stabilność naszej oferty, wsparcie działu handlowego i dostęp do wiedzy eksperckiej gwarantują przewidywalne i zrównoważone warunki współpracy.

ZAUFALI NAM
W TROSCE O PLANETĘ I NASZE ZDROWIE
Lubiana to marka wielokrotnie doceniana nie tylko za oryginalny design, wysoką jakość i innowacyjność, lecz także za ekologiczny proces produkcji i zrównoważony rozwój firmy. Nasza strategia dotyczy 4 obszarów: ochrony środowiska, zarządzania energią, wytwarzania produktu i odpowiedzialności społecznej.
Co nas wyróżnia

Profesjonalistom z branży HoReCa mamy szczególnie dużo do zaoferowania. Możemy produkować szybko i dużo wysokiej jakości produktów, tworzyć zdobienia i wzory opakowań na indywidualne zamówienie, a nawet projektować nowe elementy zastawy.

Możliwość realizacji bardzo dużych zamówień
Wykorzystanie nowoczesnych technologii, narzędzi i procesów pozwala nam sprawnie odpowiadać nawet na wielkie zapotrzebowania. Równocześnie, dzięki wieloetapowemu systemowi kontroli, utrzymujemy wysoką jakość naszych wyrobów.
Szybka i terminowa realizacja
Rozbudowany park maszynowy, zastosowanie nowych technologii i optymalizacja procesów, a także wiedza i doświadczenie prawie półtora tysiąca pracowników firmy Lubiana pozwalają nam sprawnie i na czas wywiązywać się z zobowiązań kontraktowych.
Indywidualne dekorowanie porcelany
Dopasowując się do potrzeb i oczekiwań partnerów biznesowych, oferujemy możliwość personalizacji zamówionych wyrobów. Ozdabianie porcelany logo klienta czy indywidualny nadruk na opakowaniach to przykłady szytych na miarę realizacji.
Zaawansowana technologia
Lubiana ma własny dział projektowania narzędzi oraz laboratoria do testowania porcelany. To zapewnia nam samowystarczalność technologiczną na wszystkich etapach produkcji, a klientom biznesowym – wygodną i kompleksową obsługę.
Tworzenie dedykowanych kolekcji
Na życzenie partnerów z sektora B2B możemy nie tylko personalizować elementy zastawy stołowej w zakresie dekoracji, lecz także projektować zupełnie nowe linie produktów mające dedykowane kształty, kolory i zdobienia.
DLACZEGO NASZE PRODUKTY SĄ WYJĄTKOWE
Porcelana marki Lubiana wyróżnia się wyjątkową estetyką i trwałością. Tworzymy ponadczasowe i oryginalne kolekcje o różnych kształtach i w rozmaitych kolorach, ozdabiane ręcznie dekoracjami.
Szeroka oferta
Wiemy, że potrzeby naszych klientów są różnorodne i każdy z nich szuka czegoś wyjątkowego. Nasze kolekcje to ponad 50 fasonów, 2000 kształtów i setki dekoracji.
Trwałość
Porcelana Lubiana to zakup na lata. Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wytrzymałość termiczna.
Funkcjonalność
Nasze produkty nie tylko pięknie wyglądają, lecz odznaczają się także walorami funkcjonalnymi. Komfort ich użytkowania zapewniają ergonomiczne kształty, szeroka gama rozmiarów oraz łatwość mycia powierzchni. Większość z nich można stosować w piekarnikach, mikrofalówkach i zmywarkach.
Ciągłość produkcji
Porcelaną naszej produkcji klienci mogą się cieszyć przez długi czas. Nawet jeśli jakiś element ulegnie uszkodzeniu, łatwo uzupełnić serwis – w przypadku wyrobów niedekorowanych – zapewniamy ciągłość produkcji przez wiele lat.
Kunszt wykonania
Porcelana to synonim piękna i estetyki. Zdobiące ją ręcznie nakładane wzory stanowią niepowtarzalne dzieła sztuki, bo artyści z firmy Lubiana wykonują dekoracje, dbając o najmniejszy detal.
Bezpieczeństwo
Naczynia z naturalnego materiału, jakim jest porcelana, są bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Sprzyjają też higienie serwowania posiłków, nie wchłaniają tłuszczów czy zapachów, nie rozwijają się na nich bakterie.
Kupuj online
Oferta dla HORECA
KONTAKT
Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” SA
83-407 Łubiana (koło Kościerzyny)
SALON FIRMOWY W ŁUBIANIE
Godziny otwarcia:
pon.–sob.: 9.00–16.00
Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.” za I i II okres wnioskowany
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 Lubiana