Klient:
Indywidualny   
pl  
 
OD POKOLEŃ GOŚCIMY NA PAŃSTWA STOŁACH

 
JESTEŚMY POLSKĄ MARKĄ

NA KAŻDĄ OKAZJĘ
Nieprzerwanie od 1969 roku gościmy na polskich stołach, współtworząc zarówno domową atmosferę codzienności czy kameralnych spotkań w gronie znajomych, jak i podniosły nastrój uroczystości, które wymagają wyjątkowej oprawy. Odkryj nasze kolekcje.
W TROSCE O PLANETĘ I NASZE ZDROWIE
Lubiana to marka wielokrotnie doceniana nie tylko za oryginalny design, wysoką jakość i innowacyjność, lecz także za ekologiczny proces produkcji i zrównoważony rozwój firmy. Nasza strategia dotyczy 4 obszarów: ochrony środowiska, zarządzania energią, wytwarzania produktu i odpowiedzialności społecznej.
ZAINSPIRUJ SIĘ

ODKRYJ INSPIRUJĄCE HISTORIE I CIEKAWE PORADY.
POZNAJ NAJNOWSZE TRENDY W SZTUCE WZORNICTWA, KULINARIÓW I DEKOROWANIA STOŁU.

DLACZEGO NASZE PRODUKTY SĄ WYJĄTKOWE
Porcelana marki Lubiana wyróżnia się wyjątkową estetyką i trwałością. Tworzymy ponadczasowe i oryginalne kolekcje o różnych kształtach i w rozmaitych kolorach, ozdabiane ręcznie dekoracjami.
Szeroka oferta
Wiemy, że potrzeby naszych klientów są różnorodne i każdy z nich szuka czegoś wyjątkowego. Nasze kolekcje to ponad 50 fasonów, 2000 kształtów i setki dekoracji.
Trwałość
Porcelana Lubiana to zakup na lata. Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wytrzymałość termiczna.
Funkcjonalność
Nasze produkty nie tylko pięknie wyglądają, lecz odznaczają się także walorami funkcjonalnymi. Komfort ich użytkowania zapewniają ergonomiczne kształty, szeroka gama rozmiarów oraz łatwość mycia powierzchni. Większość z nich można stosować w piekarnikach, mikrofalówkach i zmywarkach.
Ciągłość produkcji
Porcelaną naszej produkcji klienci mogą się cieszyć przez długi czas. Nawet jeśli jakiś element ulegnie uszkodzeniu, łatwo uzupełnić serwis – w przypadku wyrobów niedekorowanych – zapewniamy ciągłość produkcji przez wiele lat.
Kunszt wykonania
Porcelana to synonim piękna i estetyki. Zdobiące ją ręcznie nakładane wzory stanowią niepowtarzalne dzieła sztuki, bo artyści z firmy Lubiana SA wykonują dekoracje, dbając o najmniejszy detal.
Bezpieczeństwo
Naczynia z naturalnego materiału, jakim jest porcelana, są bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Sprzyjają też higienie serwowania posiłków, nie wchłaniają tłuszczów czy zapachów, nie rozwijają się na nich bakterie.
Kupuj online
Lista salonów
KONTAKT
Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” SA
83-407 Łubiana (koło Kościerzyny)
SALON FIRMOWY W ŁUBIANIE
Godziny otwarcia:
pon.–sob.: 9.00–16.00
Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.” za I i II okres wnioskowany
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 Lubiana