Klient:
Biznesowy  
pl  
WSPÓŁPRACA BIZNESOWA
Kompleksowa oferta dla profesjonalistów z branży HoReCa, ale i agencji reklamowych, sklepów czy hurtowni.
Jesteśmy polską marką, która dostarcza produkty najwyższej jakości, sprawdzające się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i profesjonalnych. Gwarantujemy sprawną realizację nawet bardzo dużych zamówień oraz ciągłość oferty, dzięki czemu przez wiele lat można poszerzać zakupione kolekcje o nowe elementy lub uzupełniać braki.

Zapoznaj się z ofertą i kupuj online.
Modele biznesowe

Współpracujemy nie tylko z partnerami z rynku HoReCa, lecz również z firmami reprezentującymi inne sektory gospodarki, takie jak usługi reklamowe i marketingowe czy handel hurtowy i detaliczny.

Stwórz własną kolekcję porcelany
Możemy wykonać indywidualny projekt i stworzyć dedykowaną kolekcję. Dopasujemy do potrzeb i oczekiwań klientów nie tylko kolor czy dekorację, lecz także kształt ceramiki.
Oznakowanie porcelany własną marką
Dla hoteli, restauracji, kawiarni i innych partnerów biznesowych, dla których ważna jest kompleksowa identyfikacja wizualna marki, oznakujemy elementy zastawy własnym logo.
Sklepy multibrandowe
Jesteśmy otwarci na współpracę ze sklepami prowadzącymi sprzedaż produktów wielu marek i pragnącymi poszerzyć swoją ofertę o wysokiej jakości wyroby z porcelany.
Agencje reklamowe
Zapraszamy do kooperacji firmy z branży reklamowej i marketingowej, dla których chętnie przygotujemy gadżety do promocji, takie jak kubki z logo firmy.
Hurtownie wielobranżowe
Biznesom prowadzącym handel hurtowy proponujemy możliwość bezpośredniego zakupienia u nas dużych partii atrakcyjnego dla klientów towaru, który będzie stanowić cenny atut ich oferty.
DYSTRYBUCJA MIĘDZYNARODOWA

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze zagranicznych rynków sprzyja rozwojowi eksportu naszych wyrobów – obecnie prowadzimy sprzedaż w blisko 40 krajach na całym świecie.

Zobacz kolekcje
KONTAKT
Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” SA
83-407 Łubiana (koło Kościerzyny)
SALON FIRMOWY W ŁUBIANIE
Godziny otwarcia:
pon.–sob.: 9.00–16.00
Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.” za I i II okres wnioskowany
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 Lubiana