W BLISKO 40 KRAJACH NA ŚWIECIE

 
JESTEŚMY POLSKĄ MARKĄ

SZEROKA OFERTA
Dwa tysiące kształtów i setki dekoracji. Jeden z europejskich liderów w produkcji wyrobów z porcelany, eksportujący je do blisko 40 krajów na świecie.
ELASTYCZNOŚĆ, WYGODA I WSPARCIE

Stoi za nami ponad pół wieku doświadczenia w branży i praktyka w realizowaniu zamówień eksportowych, dlatego wiemy, jak odpowiadać na oczekiwania kontrahentów z zagranicy i zapewnić im komfort kompleksowej obsługi. Elastyczny zakres kooperacji, wsparcie działu handlowego i dostęp do wiedzy eksperckiej gwarantują przewidywalne i zrównoważone warunki współpracy.

ZAUFALI NAM
W TROSCE O PLANETĘ I NASZE ZDROWIE
Lubiana SA to marka wielokrotnie doceniana nie tylko za oryginalny design, wysoką jakość i innowacyjność, lecz także za ekologiczny proces produkcji i zrównoważony rozwój firmy. Nasza strategia dotyczy 4 obszarów: ochrony środowiska, zarządzania energią, wytwarzania produktu i odpowiedzialności społecznej.
Co nas wyróżnia

Partnerom biznesowym z całego świata mamy bardzo dużo do zaoferowania. Elastycznie podchodzimy do zakresu współpracy, dostosowując się do oczekiwań międzynarodowych klientów. Projektujemy nowe kształty elementów zastawy, tworzymy zdobienia i wzory opakowań na indywidualne zamówienie.

Możliwość realizacji bardzo dużych zamówień
Wykorzystanie nowoczesnych technologii, narzędzi i procesów pozwala nam sprawnie odpowiadać nawet na wielkie zapotrzebowania. Równocześnie, dzięki wieloetapowemu systemowi kontroli, utrzymujemy wysoką jakość naszych wyrobów.
Sprawna i terminowa realizacja
Rozbudowany park maszynowy, zastosowanie nowych technologii i optymalizacja procesów, a także wiedza i doświadczenie prawie półtora tysiąca pracowników firmy Lubiana SA pozwalają nam sprawnie i na czas wywiązywać się z zobowiązań kontraktowych.
Indywidualne dekorowanie porcelany
Dopasowując się do potrzeb międzynarodowych kontrahentów, oferujemy możliwość personalizacji zamówionych wyrobów. Ozdabianie porcelany logo klienta czy indywidualny nadruk na opakowaniach to przykłady szytych na miarę realizacji.
Zaawansowana technologia
Lubiana SA ma własny dział projektowania narzędzi oraz laboratoria do testowania porcelany. To zapewnia nam samowystarczalność technologiczną na wszystkich etapach produkcji, a klientom z całego świata – wygodną i kompleksową obsługę.
Tworzenie dedykowanych kolekcji
Na życzenie partnerów międzynarodowych możemy nie tylko personalizować elementy zastawy stołowej w zakresie dekoracji, lecz także projektować zupełnie nowe linie produktów mające dedykowane kształty, kolory i zdobienia.
DLACZEGO NASZE PRODUKTY SĄ WYJĄTKOWE
Porcelana firmy Lubiana SA wyróżnia się wyjątkową estetyką i trwałością. Tworzymy ponadczasowe i oryginalne kolekcje o różnych kształtach i w rozmaitych kolorach, ozdabiane ręcznie dekoracjami.
Szeroka oferta
Wiemy, że potrzeby naszych klientów są różnorodne i każdy z nich szuka czegoś wyjątkowego. Nasze kolekcje to ponad 50 fasonów, 2000 kształtów i setki dekoracji.
Trwałość
Porcelana firmy Lubiana SA to zakup na lata. Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wytrzymałość termiczna.
Funkcjonalność
Nasze produkty nie tylko pięknie wyglądają, lecz odznaczają się także walorami funkcjonalnymi. Komfort ich użytkowania zapewniają ergonomiczne kształty, szeroka gama rozmiarów oraz łatwość mycia powierzchni. Większość z nich można stosować w piekarnikach, mikrofalówkach i zmywarkach.
Ciągłość produkcji
Porcelaną naszej produkcji klienci mogą się cieszyć przez długi czas. Nawet jeśli jakiś element ulegnie uszkodzeniu, łatwo uzupełnić serwis, bo – w przypadku wyrobów niedekorowanych – zapewniamy ciągłość produkcji przez wiele lat.
Kunszt wykonania
Porcelana to synonim piękna i estetyki. Zdobiące ją ręcznie nakładane wzory stanowią niepowtarzalne dzieła sztuki, bo artyści z firmy Lubiana SA wykonują dekoracje, dbając o najmniejszy detal.
Bezpieczeństwo
Naczynia z naturalnego materiału, jakim jest porcelana, są bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Sprzyjają też higienie serwowania posiłków, nie wchłaniają tłuszczów czy zapachów, nie rozwijają się na nich bakterie.
Zainspiruj się
Biuro sprzedaży
KONTAKT
Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” SA
83-407 Łubiana (koło Kościerzyny)
ZAMÓWIENIA MIĘDZYNARODOWE
Zapytania hurtowe: +48 58 680 35 13
Zapytania detaliczne: +48 660 611 637, +48 606 849 886
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 Lubiana