Wszystkie kolekcje
DLACZEGO NASZE PRODUKTY SĄ WYJĄTKOWE
Porcelana firmy Lubiana SA wyróżnia się wyjątkową estetyką i trwałością. Tworzymy ponadczasowe i oryginalne kolekcje o różnych kształtach i w rozmaitych kolorach, ozdabiane ręcznie dekoracjami.
Szeroka oferta
Wiemy, że potrzeby naszych klientów są różnorodne i każdy z nich szuka czegoś wyjątkowego. Nasze kolekcje to ponad 50 fasonów, 2000 kształtów i setki dekoracji.
Trwałość
Porcelana firmy Lubiana SA to zakup na lata. Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wytrzymałość termiczna.
Funkcjonalność
Nasze produkty nie tylko pięknie wyglądają, lecz odznaczają się także walorami funkcjonalnymi. Komfort ich użytkowania zapewniają ergonomiczne kształty, szeroka gama rozmiarów oraz łatwość mycia powierzchni. Większość z nich można stosować w piekarnikach, mikrofalówkach i zmywarkach.
Ciągłość produkcji
Porcelaną naszej produkcji klienci mogą się cieszyć przez długi czas. Nawet jeśli jakiś element ulegnie uszkodzeniu, łatwo uzupełnić serwis, bo – w przypadku wyrobów niedekorowanych – zapewniamy ciągłość produkcji przez wiele lat.
Kunszt wykonania
Porcelana to synonim piękna i estetyki. Zdobiące ją ręcznie nakładane wzory stanowią niepowtarzalne dzieła sztuki, bo artyści z firmy Lubiana SA wykonują dekoracje, dbając o najmniejszy detal.
Bezpieczeństwo
Naczynia z naturalnego materiału, jakim jest porcelana, są bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Sprzyjają też higienie serwowania posiłków, nie wchłaniają tłuszczów czy zapachów, nie rozwijają się na nich bakterie.
Zainspiruj się
Biuro sprzedaży
KONTAKT
Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” SA
83-407 Łubiana (koło Kościerzyny)
ZAMÓWIENIA MIĘDZYNARODOWE
Zapytania hurtowe: +48 58 680 35 13
Zapytania detaliczne: +48 660 611 637, +48 606 849 886
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 Lubiana