Kariera
Benefity pracownicze
Dlaczego warto należeć do zespołu firmy Lubiana? Wiedząc, że lepsze samopoczucie pracowników sprzyja ich zaangażowaniu i efektywności, troszczymy się o dobrostan zatrudnionych u nas osób. Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz stabilizację finansową, lecz także o rozwój zawodowy, dzielenie się wiedzą i poczucie przynależności do grupy oraz sensu i celu działania.
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Regularne i terminowe wypłaty wynagrodzenia
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Przyjazna atmosfera pracy zespołowej
Zróżnicowany system motywacyjny
Ubezpieczenie w Pracowniczym Programie Emerytalnym
Spotkania integracyjne i szeroki pakiet socjalny
Pakiety medyczne
Aktualne oferty pracy
Ciągły rozwój naszej organizacji oznacza, że wciąż poszukujemy kreatywnych i zaangażowanych osób, które chcą dołączyć do zespołu firmy Lubiana. Liczne benefity pracownicze – szkolenia, koleżeńska atmosfera w zespole, szeroki pakiet socjalny – sprawiają, że jesteśmy idealnym miejscem, aby twoja kariera zawodowa nabrała rozpędu. Zapraszamy do współpracy!
Automatyk
Poszukujemy osoby z uprawnieniami SEP 1 kV, znajomością sterowników PLC i wykształceniem wyższym kierunkowym lub w trakcie trwania nauki. Mile widziane doświadczenie na stanowisku automatyka.
Operator wózka widłowego
Poszukujemy osoby z wykształceniem zawodowym lub średnim i uprawnieniami do obsługi wózka jezdniowego z napędem silnikowym wraz z egzaminem w Urzędzie Dozoru Technicznego.
Ślusarz, konserwator
Poszukujemy osoby, której zawód wyuczony to: ślusarz, ślusarz-mechanik, mechanik samochodowy, mechanik lub mechatronik. Oczekujemy umiejętności w zakresie konserwacji, naprawy i remontów maszyn i urządzeń oraz obsługi narzędzi i elektronarzędzi.
Masz pytania związane z możliwością zatrudnienia lub nie widzisz ogłoszenia, na które chciałbyś aplikować?
Nic straconego – napisz do nas, wyślij nam swoje CV.

  Akceptujemy tylko CV z adnotacją:
  1. Na podstawie art. 7 ust. 1 i 2 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest spółka Zakłady Porcelany Stołowej „LUBIANA” Spółka Akcyjna z siedzibą w Łubianie przy ul. Zakładowej 1, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko [prosimy wpisać nazwę stanowiska, którego dotyczy ogłoszenie].
  Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

  2. Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych lub mailowo na adres: ido@lubiana.pl, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  3. Mam świadomość, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże bez jej wyrażenia nie jest możliwe uwzględnienie mojej aplikacji w procesie rekrutacji, o którym mowa w punkcie 1.
  KONTAKT
  Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” SA
  83-407 Łubiana (koło Kościerzyny)
  ZAMÓWIENIA MIĘDZYNARODOWE
  Zapytania hurtowe: +48 58 680 35 13
  Zapytania detaliczne: +48 660 611 637, +48 606 849 886
  Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 Lubiana