Klient:
Indywidualny   
pl  
Stone Age
Porcelana / Dekoracja Morska
W poszukiwaniu innowacyjnych pomysłów Lubiana cofnęła się kilka tysięcy lat wstecz – do epoki, w której prym wiódł kamień.

W poszukiwaniu innowacyjnych pomysłów Lubiana cofnęła się kilka tysięcy lat wstecz – do epoki, w której prym wiódł kamień. Efektem tej podróży w czasie jest fason Stone Age. Ta nowoczesna wariacja na temat białej porcelany nawiązuje formą do natury, pradawnych tradycji rzemieślniczych, kiedy każdy przedmiot był ręcznie wykonany – wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Nieco ekstrawagancki charakter, uwydatniony poprzez asymetrię każdego produktu przywodzi na myśl wolność i odwagę – krok postawiony na wysokim, skalistym szczycie. Produkty fasonu Stone Age, dostępne w wersji białej i ręcznie malowanej, doskonale wpasowują się we współczesne trendy aranżacyjne, w których pewna doza ekstrawagancji i dowolności jest niezwykle ceniona. Stone Age doskonale sprawdzi się na stołach pasjonatów oryginalnej porcelany i z pewnością zrobi wrażenie na gościach nowoczesnych hoteli i restauracji.

Materiał: Porcelana
Użyjesz w mikrofalówce
Do piekarnika
Umyjesz w zmywarce
Odporne na zarysowania
Wybrane wyroby ręcznie malowane
Elementy kolekcji
Podobne dekoracje
Kupuj online
Lista salonów
KONTAKT
Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” SA
83-407 Łubiana (koło Kościerzyny)
SALON FIRMOWY W ŁUBIANIE
Godziny otwarcia:
pon.–sob.: 9.00–16.00
Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.” za I i II okres wnioskowany
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 Lubiana