pl  

Kulinarna sztuka serwowania potraw

Nie bez powodu mówi się, że człowiek „je oczami”.  Sztuka serwowania potraw to jedna z najbardziej istotnych kwestii w restauracjach i hotelach. Jest to sposób na wyjątkową ekspozycję dania, podniesienie rangi pozycjonowania danego lokalu, a także narzędzie budowania jego wizerunku. Dania na miarę najlepszych szefów kuchni zasługują na godną oprawę. Taką, która zachwyca nie tylko wysokimi względami estetycznymi, ale także swoją funkcjonalnością. Ekspert Lubiana S.A. zdradza tajniki kulinarnej sztuki.

 

Porcelanowe eksperymenty

Podawanie dań to współczesna sztuka. Kolorowe i wyszukane ekspozycje zachęcają gości do delektowania się smakiem, pobudzając ich kubki smakowe. Każdemu daniu, należy się najlepsza oprawa. Współczesna porcelana daje ogromne możliwości i zachęca do kulinarnych wariacji. Lubiana S.A. proponuje dla swoich klientów różnorodne fasony, kształty i kolory wytrzymałych naczyń. Dzięki szerokiej ofercie, dania mogą być eksponowane w wyszukany sposób – zarówno na prostych i geometrycznych formach, jak i nieregularnych, kolorowych naczyniach. Kluczem do sukcesu jest otwartość na nowości i wyzbycie się strachu przed eksperymentami. Idealną propozycją na rozpoczęcie przygody z kulinarną sztuką serwowania potraw jest Stone Age, które zachwyca nowoczesnym i wyszukanym podejściem do designu. Ciekawym rozwiązaniem jest także łączenie poszczególnych naczyń w jedną, spójną kompozycję.

Nie taka krucha

Nierzadko porcelanę określa się mianem „kruchego piękna”. O ile z pięknem, nie ma co dyskutować, o tyle jej „kruchość” stwarza pole do dyskusji. Porcelana, produkowana w Łubianie, jest tego najlepszym przykładem. Dzisiejsze naczynia mają zachwycać nie tylko miłośników estetyki. Nasza porcelana jest przede wszystkim wygodna w użytkowaniu i funkcjonalna. Mamy świadomość, jakie potrzeby mają Szefowie kuchni i restauratorzy. To z myślą o nich, tworzymy produkty, które sprawdzają się nie tylko na stołach, ale także do używania w piekarnikach, zmywarkach, wyparzarach, piecach konwekcyjnych, konwekcyjno-parowych i piecach do pizzy. To porcelana piękna i wytrzymała, która służy profesjonalistom każdego dnia – zaznacza Mariusz Dydjow, Manager ds. Marki Lubiana.

Z myślą o trendach

Znajomość rynku to klucz do sukcesu. Trendy pojawiają się nie tylko w świecie mody – widoczne są także w gastronomii. Kilka lat temu, na rynku królowała klasyczna porcelana. Dzisiaj, eksperci Lubiana S.A. zauważają rosnącą popularność nieszablonowych rozwiązań. Podążając za potrzebami swoich klientów, marka ciągle rozszerza swoją ofertę. Wymagania każdego profesjonalisty spełnią kolekcje z linii Lubiana Premium oraz premium Chef, takie jak Marrakesz, River, czy Roma Eto HOTEL. Warto pamiętać, że wybór zastawy stołowej i ekspozycja na niej dań ma wpływ na postrzeganie danego lokalu – jest niejako „narzędziem” wspomagającym budowanie wizerunku. Połączenie więc na stole porcelany o nowoczesnym designie, a zarazem praktycznym charakterze to duet… idealny. 

Dossier produktów

Lubiana to największy w Polsce i jeden z największych producentów porcelany stołowej w Europie, oferujący zastawę na najwyższym, światowym poziomie. Specjalizuje się w produkcji porcelany o wysokich parametrach jakościowych i estetycznych, która dzięki swojej wytrzymałości i wielofunkcyjnemu zastosowaniu, doskonale sprawdza się zarówno w gastronomii i hotelach, jak i w użytku domowym. Markę tworzą specjaliści, a zarazem ludzie z pasją do kreowania zastawy łączącej wysoką estetykę serwowania potraw z trwałością i funkcjonalnością. Lubiana spełnia oczekiwania klientów poprzez różnorodność, dostępność i ponadczasowość produktów. Klienci biznesowi oraz indywidualni mogą wybierać spośród wielu kolekcji i dekoracji. Marka wyróżnia się nowatorskimi kształtami, bardzo wysoką jakością w konkurencyjnych cenach. Ta współczesna, trwała, a zarazem funkcjonalna porcelana zdobi stoły w ponad 40 krajach na całym świecie.

Kupuj online
Oferta dla HORECA
KONTAKT
Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” SA
83-407 Łubiana (koło Kościerzyny)
SALON FIRMOWY W ŁUBIANIE
Godziny otwarcia:
pon.–sob.: 9.00–16.00
Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.” za I i II okres wnioskowany
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 Lubiana