pl  

Wspomnienie lata – porcelana, która rozświetli wnętrza!

Dla miłośników ciepłych, pełnych słońca dni, marka Lubiana stworzyła kolekcję porcelany, która rozświetli każdy stół. Wspomnienie lata to zdobienia inspirowane kwiecistymi łąkami, polnym bukietem oraz beztroską wolnych chwil. Delikatne, choć bardzo wyraziste dekoracje przywodzą na myśl błękit nieba oraz świergot ptaków.

 

Zastawa stołowa we wzory czerpane z natury jest elegancka i ponadczasowa. Zwykle kojarzy się z bogatą historią, dworskimi przyjęciami lub po prostu pysznym obiadem u mamy lub babci. Przywołuje wspomnienia zabaw na łące, radości, którą w dzieciństwie dawał przelatujący motyl i zrywany do wazonu polny bukiet.

Kolekcja Lubiany to wspaniała ozdoba stołu, na którym potrawy mają być spożywane bez pośpiechu, w towarzystwie bliskich osób. Kawa pita z eleganckiej filiżanki smakuje zupełnie inaczej, sprawia, że taka chwila nabiera magii i znacznie lepiej pozwala się odprężyć, niż chociażby wychylony w pośpiechu kubek kawy kupionej na stacji w drodze do pracy.

W jakich aranżacjach sprawdzi się kolekcja Wspomnienie lata?

Barwne, kwiatowe desenie, to doskonała dekoracja wnętrza urządzonego w stylu prowansalskim. Słoneczna przestrzeń, zwykle jasne meble i biała porcelana zdobiona takim motywem, będą tworzyły lekką, spójną całość. To także świetna propozycja dla sympatyków stylizacji retro oraz rustykalnych. Klasyczne wzornictwo inspirowane naturą sprawdzi się w nich wyśmienicie. Stół wyłożony tak pięknymi naczyniami, nie będzie potrzebował już żadnej innej ozdoby. Niewątpliwie to zastawa dla wszystkich tych, którzy czują w sobie odrobinę duszy romantyka, którzy lubią delektować się wolną chwilą i powoli smakować to, co znalazło się na talerzu.
Warto dodać, że Wspomnienie lata jest porcelaną, która ozdobi również każdy stół na tarasie lub w ogrodzie. Fantastycznie wpisze się w naturalne otoczenie, dopełniając je subtelnymi, choć licznymi kolorami. Spotkania z przyjaciółmi przy grillu czy rodzinny obiad nabiorą z takimi talerzami barw oraz radosnego akcentu. Porcelana Lubiana aż prosi się o to, by nalać do niej zupy szczawiowej, pysznego chłodnika lub Wielkanocnej sałatki. Niemniej jednak nawet całoroczne potrawy będą z niej świetnie smakować.

Kupuj online
Oferta dla HORECA
KONTAKT
Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” SA
83-407 Łubiana (koło Kościerzyny)
SALON FIRMOWY W ŁUBIANIE
Godziny otwarcia:
pon.–sob.: 9.00–16.00
Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.” za I i II okres wnioskowany
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 Lubiana